Kingitus poja sõbrale

Mul polnud küll plaanis seda postitust teha, kuid samas on siin idee ja teostus, millest võib kellelegi teisele abi olla. Ma pole suur tänapäevaste mänguasjade fänn ning seega kingituste osa on alati väga selline valuline teema. Plastmassi kinkida ei taha ja mõnikord pole raha, et kinkida ka midagi suuremat. Niisiis tuleb panna oma fantaasia tööle ja luua midagi oma käte või mõistusega. Pojale ja mõnele tema väiksemale sõbrale olen kinkinud isenokitsetud vibusid, kuid sama tegevust kordama jääda pole ka cool. Pealegi on vibumeisterdamiseks parim aeg suvi aga kõik sünnipäevad ei säti end alati ühtlaselt sellesse perioodi (meie tutvusringkonnas on aga suvi muidugi põhiaeg :-)). Siit siis selline idee, mida saab aastaringselt teostada – vajab vaid tahtmist, aega ning nokitsemist.

Tee koomiks. Kasuta pilte sündmustest ja hetkedest, mis hästi meelde on jäänud. Too esile sealt mingid naljad, mis sellega seonduvad või pööra sündmused üldse peapeale. Aga mis siin ikka pikemalt rääkida. Kõige parem on seda demonstreerida. Ehk siin on kingitus, mille tegin Vincenti ühele parimale sõbrale, kellega nad on juba õige pisikesest peale koos kasvanud.

NB! Reaalne kulu tekkis siis, kui failid välja printisime ning ära lamineerida lasime. Lamineerituna säilivad ja peavad nad väga hästi vastu.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>